Psycholožky

Všechny naše psycholožky můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 608 088 679. Pokud telefon nezvedáme, asi máme klienty, zanechte nám prosím zprávu či napište e-mail, ozveme se vám.

 

Mgr. et Bc. Barbora Prokopová

psycholožka

Je absolventkou jednooborové psychologie a oboru sociální pedagogika a poradenství na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Dále absolvovala tříletý psychoterapeutický výcvik v systemické rodinné terapii V Institutu rodinné terapie v Praze. Její předchozí praxí byla penitenciární psychologie, kde využila především zkušenosti z oblasti krizové intervence. Při dalším studiu se zaměřila zejména na práci s projektivními metodami u dětí i dospělých.

e-mail: prokopova.cprd@gmail.com

PhDr. Kateřina Chytilová, PhD.

psycholožka

Vystudovala psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a následně absolvovala doktorandský program v oblasti pedagogické psychologie. Pracovala jako psycholožka v projektech EU, které pomáhaly se začleněním sociálně znevýhodněných osob na trh práce. Pracovala také jako asistent na Fakultě tělesné kultury v Olomouci, kde vedla poradenství a přednášela vývojovou psychologii. U dětí se věnuje osobnímu a tělesnému rozvoji formou dětské jógy a za pomoci relaxačních a imaginačních technik. V současné době je ve výcviku integrativního koučování v Ostravě.

 

e-mail: chytilova.cprd@gmail.com